چرا ناربن

آکادمی گرافیک ناربن

 

آکادمی گرافیک ناربن،آموزش گرافیک را در بستر دوره های جامع گرافیک، دوره های کوتاه مدت  گرافیک، دوره های خصوصی و آنلاین، برگزار می نماید و هنرجویان را با هر سطح مهارتی که آغاز به آموزش نموده اند تا مرحله ورود به بازار کار و اخذ گواهینامه های معتبر همراهی می نماید. همچنین آکادمی گرافیک ناربن، شرایط ویژه ای برای ثبت نام و آموزش، پرسنل و طراحان در کانون های تبلیغاتی و سایر ارگان ها و شرکت های خصوصی و دولتی فراهم می کند.

آکادمی گرافیک ناربن با برگزاری دوره های جامع، کوتاه مدت و خصوصی، پس از ارائه طرح عملی جامع توسط هنرجو، و برگزاری آزمون ها، هنرجویان را آماده اخذ گواهینامه های معتبر می سازد. فرصت ثبت نام را از دست ندهید.

نظرات

نظر اساتید

نظر هنرجویان

خدمات ویژه مشاوره

تصویرسازی تبلیغاتی

مشاوره تحصیلی

 

چند دقیقه مشاوره خوب می تواند فرد را از سالها تجربه اشتباه برهاند و راه موفقیت را بسیار نزدیک کند. در حوزه گرافیک بیش از 40 فرصت گوناگون شغلی وجود دارد. آکادمی گرافیک ناربن هدایت صحیح را در زمینه های متناسب با علایق و استعدادها و شرایط جنسیتی، خانوادگی و اجتماعی، اولین گام در رسیدن به موفقیت می داند. طراحان گرافیک می توانند با مشاوره صحیح، فعالیت شغلی خود را متناسب با ویژگی های شخصیتی و شرایط منحصر به فرد زندگی خود انتخاب نمایند. همچنین می توانند به صورت فری لنس و آزاد سفارش طراحی را متناسب با تخصص خود در زمینه های طراحی لوگو، طراحی هویت سازمانی ، طراحی ست اداری و طراحی پوستر، بپذیرند و یا در کانون های تبلیغاتی مشغول به کار شوند. همچنین طراحان گرافیک می توانند در تمامی شرکت هایی که تبلیغات مجازی دارند به عنوان گرافیست و یا مسئول تولید محتوا استخدام شوند. به علاوه می توانند با همکاری طراحان دیگر از جمله طراحان صنعتی، طراحان لباس و یا فارغ التحصیلان صنایع دستی، کسب و کار جدید یا استارت آپ ویژه ای را با تکیه بر دانش و مهارت خود در رشته گرافیک آغاز نمایند. از آنجا که مشاوره قدم اول و مهمترین بخش آموزش است، مشاوره در آکادمی گرافیک ناربن به صورت رایگان و در دسترس هنرجویان علاقه مند می باشد.

 مشاوره انتخاب رشته

 

آکادمی گرافیک ناربن هدایت صحیح هنرجویان را در زمینه های متناسب با علایق و استعدادها وشرایط جنسیتی،خانوادگی و اجتماعی،اولین گام در رسیدن به موفقیت می داند.

شما می توانید برای انتخاب رشته مورد نظر خود از مشاوره رایگان تیم آکادمی ناربن بهره بگیرید. علاوه بر آن مشاوران ما در زمینه های مشاوره تحصیلی،انتخاب رشته،پذیرش در دانشگاه های خارجی و مشاوره هنری آماده کمک به هموطنان می باشند.

طراحی لوگو
طراحی مقدماتی

مشاوره هنری

 

آکادمی گرافیک ناربن با بهره گیری از اساتید مجرب خود در رشته های گرافیک و تصویرسازی، نقاشی و نقاشی دیجیتال در بخش آموزش و طراحی مشاوره تخصصی ارائه می دهد. علاوه بر آن شما می توانید در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی و شرکت در کنفرانس ها و همایش ها و نیز آگاهی از فرصت های مطالعاتی و بورسیه های تحصیلی، شرکت در دوره های کوتاه مدت آموزش هنر در سراسر جهان، راه اندازی کسب و کار در زمینه های هنری و مدیریت برند شخصی از مشاوره صمیمانه اساتید ناربن بهره بگیرید.

دوره های ناربن

site2site2

دوره جامع

دوره های جامع مجموعه ای از آموزش کوتاه مدت است که به صورت یک پکیج متناسب با اهداف هنرجو و متناسب با مهارت های پیشین او در زمینه های آموزش گرافیک، آموزش مدیریت محتوا در شبکه های اجتماعی، تصویرسازی، نقاشی و نقاشی دیجیتال ارائه می شود. ویژگی این دوره ها، آموزش اصولی است که از دروس پایه تا دروس پیشرفته را در برمی گیرد. این دوره ها به گونه ای طراحی شده که هنرجو از سطح مبتدی و در حداقل زمان، مهارت های کلیدی را می آموزد که به واسطه آنها قادر است در هرنقطه از جهان به صورت انفرادی و یا با جذب در سایر مجموعه ها به کسب درآمد بپردازد.

site1site1

دوره کوتاه مدت

دوره های کوتاه مدت برای آن دسته از علاقه مندانی برنامه ریزی شده که قبلا مهارت هایی را در سطوح مختلف کسب کرده اند و اکنون قصد فعالیت در زمینه های محدودی از رشته های گرافیک، تصویرسازی، نقاشی و نقاشی دیجیتال را دارند. دوره های مبانی گرافیک و تصویرسازی، طراحی لوگو، طراحی ست اداری، تایپوگرافی، طراحی پوستر، طراحی برندبوک، طراحی مقدماتی، طراحی طبیعت، طراحی فیگور، طراحی کاراکتر، رنگ شناسی و یا آموزش نرم افزارهای گرافیک، نرم افزارهای تصویرسازی، نرم افزارهای نقاشی دیجیتال و غیره به آنها کمک می کند تا طرح ها و ایده های خود را به صورت حرفه ای تر ارائه نمایند.

site3site3

دوره خصوصی

آکادمی گرافیک ناربن در شهر اصفهان، در مکان آکادمی گرافیک ناربن برگزار می گردد و در هیچ شهر دیگری شعبه ندارد اما ساکنان شهرهای دیگر در هرکجای دنیا می توانند از کلاس های خصوصی گرافیک ، تصویرسازی و نقاشی دیجیتال با همان کیفیت و مدرسان کلاس های حضوری ،به صورت آنلاین بهره مند شوند. کلاس های آنلاین کاملا زنده و با تعامل هنرجو و مدرس در بستر نرم افزارهای روز آموزش در دانشگاه های جهان برگزار می شود.