DIGITAL PAINTING

نقاشی دیجیتال

با ورود جهان به عصر دیجیتال،هنر نیز لاجرم دست خوش تغییراتی شد و به سمت دیجیتالی شدن پیش رفت. نقاشی دیجیتال نیز یکی از شاخه های اصلی هنر های دیجیتال محسوب میشود که در این شاخه خبری از رنگ و قلمو و حلال های رنگی مختلف نیست و تمام ابزار خلاصه میشوند در قلم ها و تبلت های مخصوص طراحی و سخت افزار ها و نرم افزار های گرافیکی نظیر فتوشاپ، کورل پینتر، آرت ریج و…
نقاشی دیجیتال به دلیل بالاتر بودن سرعت اتمام کار نسبت به روش های آنالوگ،هزینه ی کمتر و اعمال تغییرات راحت تر به سرعت جایگزین سبک های آنالوگ شد و به یکی از مراحل اصلی پیش تولید در تصویرسازی، سینما،انیمیشن و گیم شد.در نقاشی دیجیتال هنرمند نیاز به کارگاه رنگ،قلمو های زیاد،بوم های بزرگ و رنگ های زیاد ندارد،چرا که تمامی این ها درون پکیج نرم افزارهای گرافیکی خلاصه شده است و هنرمند با تهیه سخت افزار مناسب و قلم نوری و یا تبلت های گرافیکی به تمام این پکیج دست میابد.

اساتید دوره

آکادمی گرافیک ناربن این دوره را به علاقمندان به نقاشی دیجیتال ، تصویرسازی دیجیتال و کانسپت آرت ، هنرجویان انیمیشن ، نقاشی ، تصویرسازی و گرافیک و فعالان حوزه ی انیمیشن و تصویرسازی پیشنهاد می دهد.

دوره های کوتاه مدت برای آن دسته از علاقه مندان طراحی شده که قبلا مهارت هایی را در سطوح مختلف در این رشته کسب کرده اند و اکنون نیاز به تقویت سایر جنبه ها دارند.

دوره های خصوصی برای مخاطبان ویژه با اهداف ویژه آموزشی می باشد که آکادمی هنر ناربن با بهره گیری از مجموعه بی نظیر اساتید اقدام به برگزاری این دوره از کلاس ها نموده است.

فرم معرفی به کار

تصویر کپچا

فرم ثبت نام

تصویر کپچا