GRAPHIC DESIGNER

طراحی گرافیک 

به جرأت می توان گفت رشته گرافیک متنوع ترین رشته فنی و حرفه ای است. دلیل این نکته نیز تعداد مهارت هایی است که هنر جویان در این رشته می توانند یاد بگیرند. هر یک از این مهارت ها می تواند زمینه ای برای یک راه در آمد و یا یک شغل بسیار جذاب باشد، به شرط آن که هنرجوی گرافیک، پشتکار و انگیزه لازم را داشته باشد. چند دقیقه مشاوره خوب می تواند فرد را از سالها تجربه اشتباه برهاند و راه موفقیت را بسیار نزدیک کند. در حوزه گرافیک بیش از ۴۰ فرصت گوناگون شغلی وجود دارد. آکادمی گرافیک ناربن هدایت صحیح  هنرجویان را در زمینه های متناسب با علایق و استعدادها و شرایط جنسیتی، خانوادگی و اجتماعی، اولین گام در رسیدن به موفقیت می داند. طراحان گرافیک می توانند با مشاوره صحیح، فعالیت شغلی خود را متناسب با ویژگی های شخصیتی و شرایط منحصر به فرد زندگی خود انتخاب نمایند. همچنین می توانند به صورت فری لنس و آزاد سفارش طراحی را متناسب با تخصص خود در زمینه های طراحی لوگو، طراحی هویت سازمانی ، طراحی ست اداری و طراحی پوستر، طراحی کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ و… بپذیرند و یا در کانون های تبلیغاتی مشغول به کار شوند. همچنین طراحان گرافیک می توانند در تمامی شرکت هایی که تبلیغات مجازی دارند به عنوان گرافیست و یا مسئول تولید محتوا استخدام شوند. به علاوه می توانند با همکاری طراحان دیگر از جمله طراحان صنعتی، طراحان لباس و یا فارغ التحصیلان صنایع دستی، کسب و کار جدید یا استارت آپ ویژه ای را با تکیه بر دانش و مهارت خود در رشته گرافیک آغاز نمایند. از آنجا که مشاوره مهمترین بخش آموزش است، مشاوره در آکادمی گرافیک ناربن به صورت رایگان و در دسترس هنرجویان علاقه مند می باشد.

اساتید دوره

دوره ها

دوره جامع گرافیک برای آن دسته از علاقه مندان طراحی گردیده است کـه یـا تاکنون در این زمینه فعالیتی نداشته اند یــا آشنایی آنها با این رشته تنها در سطح آکادمیک است و با کاربرد های رشته گرافیک و بازار کارآشنایی ندارند. هنرجویان در دوره جامع گرافیک، ابتدا کار با نرم افزار هایی چون فتوشاپ و ایلستریتور را می آموزند و دوره های طراحی و رنگ شناسی را می گذرانند. همچنین در دوره تخصصی، مبانی گرافیک، طراحی لوگو، تایپوگرافی ،پوستر، صفحه آرایی، طراحی ست اداری، طراحی برندبوک و مبانی چاپ افست را می آموزند. این هنرجویان پس از گذشت یک سال، توانایی آن را خواهند داشت کــه جذب بازار کــار شوند از این رو در دوره پایانی مدیریت برند شخصی را فرا می گیرند که با راه های بازاریابی، قرارداد نویسی و ملزومات دیگر ورود به بازار کار آشنا شوند.  آکادمی هنر ناربن پس از برگزاری آزمون جامع و تعیین سطح مهارت های هنرجویان، آن ها را به مراکز حرفه ای گرافیک اصفهان معرفی می نماید و گواهینامه پایان دوره برای ایشان صادر می گردد.

دوره های کوتاه مدت برای آن دسته از علاقه مندان طراحی شده که قبلا مهارت هایی را در سطوح مختلف در این رشته کسب کرده اند و اکنون نیاز به تقویت سایر جنبه ها دارند.

دوره های خصوصی برای مخاطبان ویژه با اهداف ویژه آموزشی می باشد که آکادمی هنر ناربن با بهره گیری از مجموعه بی نظیر اساتید اقدام به برگزاری این دوره از کلاس ها نموده است.

فرم معرفی به کار 

تصویر کپچا

فرم ثبت نام

تصویر کپچا