چرا ناربن

آموزشگاه ناربن میکوشد تا ایران و ایرانی را هر روز پیشرفته تر، قوی تر و تعیین کننده تر از روز پیش تعلیم دهد. این آموزشگاه کار خود را با ارائه خدمات آموزشی در زمینه گرافیک و تصویرسازی آغاز نموده و در تلاش است در تمامی زمینه های تخصصی این رشته ها، آموزشی هماهنگ با استانداردهای جهانی ارائه دهد و بستر مناسبی برای تقویت مهارت های فعالان این حوزه ها فراهم آورد، و همچنین با بهره گیری از محیطی مناسب و اساتیدی خبره تمایزی در خدمات آموزشی خود رقم زند.

آموزشگاه هنر ناربن با برگزاری دوره های بلند مدت، کوتاه مدت و خصوصی، پس از ارائه طرح عملی جامع توسط هنرجو، و برگزاری آزمون ها، هنرجویان را آماده اخذ گواهینامه های معتبر می سازد. فرصت ثبت نام را از دست ندهید.

نظرات

نظر اساتید

نظر هنرجویان

خدمات ویژه مشاوره

 مشاوره تحصیلی

یکی از عوامل مهمی که می تواند به مشکلات تحصیلی، اجتماعی و … شخص کمک کند وجود مشاور است، با این حال بسیاری از مراکز کشور یا مشاور ندارند و یا اگر هم دارند آن مشاور به دلیل تعداد زیاد هنرجویان، یا فرصت رسیدگی مطلوب به وضعیت هریک را ندارد و یا از علم کافی برای کمک به بهبود وضعیت تحصیلی و روحی برخوردار نیست.
مشاورین نقش مهمی در تجارب تحصیلی و آموزشی ایفا می کنند. برخی از مسئولیت های مشاوران، کمک در خصوص آموزش مهارت های مطالعه، تقویت تحصیلی، مشاوره شخصی و راهنمای شغلی است.
یک مشاور حرفه ای می بایست قادر باشد تا اعتماد به نفس شخص را که به توانایی های خود شک دارند، تقویت کرده و به ایشان قدرت هدف گذاری بدهد. او می بایست در صدد تاثیر گذاری مثبت بر انگیزش برای دستیابی به اهداف والای تحصیلی شان باشند و در عین حال اشخاص را در ایجاد اهداف و برنامه و نیز کشف گزینه های شغلی که متناسب با توانمندی و مهارت های آن ها باشد کمک کند.

 مشاوره انتخاب رشته

آکادمی هنر ناربن هدایت صحیح هنرجویان را در زمینه های متناسب با علایق و استعدادها وشرایط جنسیتی،خانوادگی و اجتماعی،اولین گام در رسیدن به موفقیت می داند.

شما می توانید برای انتخاب رشته مورد نظر خود از مشاوره رایگان تیم آکادمی ناربن بهره بگیرید.

علاوه بر آن مشاوران ما در زمینه های مشاوره تحصیلی،انتخاب رشته،پذیرش در دانشگاه های خارجی و مشاوره هنری آماده کمک به هموطنان می باشند.

 مشاوره هنری

آکادمی هنر ناربن با بهره گیری از اساتید مجرب خود در رشته های گرافیک، معماری و دکوراسیون داخلی، تصویرسازی، طراحی جواهر، طراحی لباس، طراحی صنعتی، کارتون و نقاشی در بخش آموزش و طراحی و اجرا مشاوره تخصصی ارائه می دهد.

علاوه بر آن شما می توانید در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی و شرکت در کنفرانس ها و همایش ها و نیز آگاهی از فرصت های مطالعاتی و بورسیه های تحصیلی، شرکت در دوره های کوتاه مدت آموزش هنر در سراسر جهان، راه اندازی کسب و کار در زمینه های هنری و مدیریت برند شخصی از مشاوره صمیمانه اساتید ناربن بهره بگیرید.

دوره های ناربن

دوره بلند مدت

دوره های بلند مدت دوره هایی است که با هدف آموزش مهارت های کاربردی و ایجاد آمادگی برای ورود به به بازار کار سعی در پر کردن خلاء های موجود در سیستم آموزش آکادمیک دارد.این دوره ها به گونه ای طراحی شده است که هنرجو از سطح مبتدی و در حداقل زمان مهارت های کلیدی را می آموزد که به واسطه آنها قادر است در هرنقطه از جهان به صورت انفرادی یا با جذب در سایر مجموعه ها به کسب درآمد بپردازد.

دوره کوتاه مدت

دوره های کوتاه مدت برای آن دسته از علاقه مندان طراحی شده که قبلا مهارت هایی را در سطوح مختلف در این رشته کسب کرده اند و اکنون نیاز به تقویت سایر جنبه ها دارند.

دوره خصوصی

دوره های خصوصی برای مخاطبان ویژه با اهداف ویژه آموزشی می باشد که آکادمی هنر ناربن با بهره گیری از مجموعه بی نظیر اساتید اقدام به برگزاری این دوره از کلاس ها نموده است.