DIGITAL PAINTING

نقاشی دیجیتال / Digital painting

اساتید دوره

این دوره برای آن دسته از علاقه مندان طراحی گردیده است کـه یـا تاکنون در این زمینه فعالیتی نداشته اند یــا آشنایی آنها با این رشته تنها در سطح آکادمیک است و با کاربرد های رشته گرافیک وبازار کارآشنایی ندارند.هنر جویان در این دوره با نرم افزار هایی چون فتوشاپ،ایلستریتور و ایندیزاین کار کرده و با مباحث مبانی گرافیک و رنگ شناسی و تمامی موارد مورد نیاز در بازار کار چون آرم تصویری و نوشتاری،پوستر و بسته بندی،صفحه آرایی،ست اداری و …آشنایی لازم را پیدا خواهند کرد. این هنرجویان تنها پس از گذشت یک سال،توانایی آن را خواهند داشت کــه جذب بازار کــار شوند آکادمی هنر  ناربن پس از برگزاری نمایشگاه گروهی،آزمون جامع و تعیین سطح مهارت های هنرجویان،آن ها را به مراکز حرفه ای گرافیک اصفهان معرفی می نماید.

دوره های کوتاه مدت برای آن دسته از علاقه مندان طراحی شده که قبلا مهارت هایی را در سطوح مختلف در این رشته کسب کرده اند و اکنون نیاز به تقویت سایر جنبه ها دارند.

دوره های خصوصی برای مخاطبان ویژه با اهداف ویژه آموزشی می باشد که آکادمی هنر ناربن با بهره گیری از مجموعه بی نظیر اساتید اقدام به برگزاری این دوره از کلاس ها نموده است.

wpDataTable with provided ID not found!

فرم معرفی به کار

فرم ثبت نام