GRAPHIC DESIGNER

طراح گرافیک / Graphic Designer

به جرأت می توان گفت رشته گرافیک متنوع ترین رشته فنی و حرفه ای است.دلیل این نکته نیز تعداد مهارت هایی است که هنر جویان در این رشته می توانند یاد بگیرند. هر یک از این مهارت ها می تواند زمینه ای برای یک راه در آمد و یا یک شغل بسیار جذاب باشد، به شرط آنکه هنرجوی گرافیک، پشتکار و انگیزه لازم را داشته باشد.

اساتید دوره

دوره  بلند مدت گرافیک برای آن دسته از علاقه مندان طراحی گردیده است کـه یـا تاکنون در این زمینه فعالیتی نداشته اند یــا آشنایی آنها با این رشته تنها در سطح آکادمیک است و با کاربرد های رشته گرافیک وبازار کارآشنایی ندارند. هنرجویان در این دوره با نرم افزار هایی چون فتوشاپ،ایلستریتور و ایندیزاین کار کرده ودوره های مبانی گرافیک و رنگ شناسی را می گذرانند. همچنین با آرم تصویری و تایپوگرافی ،پوستر و بسته بندی، صفحه آرایی، طراحی ست اداری ، بروشور و کاتالوگ و مبانی چاپ افست آشنایی لازم را پیدا خواهند کرد. این هنرجویان تنها پس از گذشت یک سال، توانایی آن را خواهند داشت کــه جذب بازار کــار شوند از این رو دردوره پایانی مدیریت برند شخصی را فرا می گیرند که با راه های بازاریابی و قرارداد نویسی و ملزومات دیگر ورود به بازار کار آشنا می شوند.  آکادمی هنر  ناربن پس از برگزاری نمایشگاه گروهی،آزمون جامع و تعیین سطح مهارت های هنرجویان،آن ها را به مراکز حرفه ای گرافیک اصفهان معرفی می نماید و گواهینامه پایان دوره برای ایشان صادر می گردد.

دوره های کوتاه مدت برای آن دسته از علاقه مندان طراحی شده که قبلا مهارت هایی را در سطوح مختلف در این رشته کسب کرده اند و اکنون نیاز به تقویت سایر جنبه ها دارند.

دوره های خصوصی برای مخاطبان ویژه با اهداف ویژه آموزشی می باشد که آکادمی هنر ناربن با بهره گیری از مجموعه بی نظیر اساتید اقدام به برگزاری این دوره از کلاس ها نموده است.

فرم معرفی به کار 

فرم ثبت نام