ILLUSTRATION

تصویرسازی / Illustration

هنر تصویر سازی از شاخه هنرهای کاربردی می باشد که تصویرگر برای بیان ایده ها و ادراک خود از عناصر تجسمی به بهترین نحو سود می جوید. تصویرساز باید فرا گیرد که ضمن ایجاد تصویر و رعایت اصول آن، سلایق مختلف سفارش دهندگان و اذهان عمومی را نیز زیر نظر داشته باشد. درواقع کار تصویرگری تجسم تصویری یک موضوع برای نمایش بهتر فضای مطلب و در نهایت درک بهتر آن می باشد که عناصر بصری را در غالبی زیبا ترکیب نموده و عرضه می نماید.

اساتید دوره

در این دوره هنرجویان با تکنیک های اولیه تصویرسازی دستی نظیر مدادرنگی، کلاژ ، اسمبلاژ، آبرنگ ، اکولین ، اکلریک ، شاپن و ورق طلا و… آشنا شده و نیز نرم افزارهای ایندیزاین و ایلوستریتور و فتوشاپ را فرا می گیرند. آن ها می آموزند چگونه خلاق باشند و کاراکتر های بی همتا تولید کنند، با سبک ها و هنرمندان گوناگون تصویر سازی آشنایی پیدا کرده و تصویر سازی تبلیغاتی، بزرگسال و کودک و… را تجربه می کنند. و کاربردهای تصویرسازی (طراحی روی پارچه و چرم و ظروف ، ساخت استیکر، ساخت عروسک و بدلیجات) فرا می گیرند. این هنرجویان تنها پس از گذشت یک سال، توانایی آن را خواهند داشت کــه جذب بازار کــار شوند از این رو دردوره پایانی مدیریت برند شخصی را فرا می گیرند که با راه های بازاریابی و قرارداد نویسی و ملزومات دیگر ورود به بازار کار آشنا می شوند.   آکادمی هنر  ناربن پس از برگزاری نمایشگاه گروهی،آزمون جامع و تعیین سطح مهارت های هنرجویان،آن ها را به مراکز حرفه ای اصفهان معرفی می نماید و گواهینامه پایان دوره برای ایشان صادر می گردد.

دوره های کوتاه مدت برای آن دسته از علاقه مندان طراحی شده که قبلا مهارت هایی را در سطوح مختلف در این رشته کسب کرده اند و اکنون نیاز به تقویت سایر جنبه ها دارند.

دوره های خصوصی برای مخاطبان ویژه با اهداف ویژه آموزشی می باشد که آکادمی هنر ناربن با بهره گیری از مجموعه بی نظیر اساتید اقدام به برگزاری این دوره از کلاس ها نموده است.

فرم معرفی به کار

فرم ثبت نام